Кошик
1 відгук

Куплю відпрацювання моторного автомобільного масла, при наявності сировини від 200 л. Самовивіз Київ і Київська обл., наявність всіх документів про утилізацію, а також надання тари під збирання та зберігання матеріалу. Розрахунок готівковий і безготівковий.

      

Відпрацювання масла ,Купимо відпрацьовані масла

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Відкачування і вивезення відпрацювання (відпрацьованого масла) здійснюється кваліфікованим персоналом, у розпорядженні якого вся необхідна для цього спецтехніка (вакуумні машини, насоси), різні перехідники і насадки.
Ціна на відпрацьоване масло (відпрацювання) безпосередньо залежить від типу масла, його якості (наявність води, тосола і сміття), обсягу партії і віддаленості вашій території від нашої бази. За попередньою домовленістю нами надається повний пакет документів по утилізації відпрацьованого масла (відпрацювання). 

       Моторне масло – дуже важливий елемент конструкції двигуна. Тому його склад повинен відповідати конструкції і вимогам двигуна, щоб забезпечити його якісне функціонування. Ось чому виробники додають туди масу хімічних засобів, часто шкідливих і токсичних. Згодом утворюється відпрацьоване моторне масло, яка повинна обов'язково знешкоджуватися і утилізовані. Утилізація відпрацьованого моторного масла – та сторона, на яку варто звертати більше уваги, щоб встигнути запобігти безліч екологічних проблем.

+380
93
809-85-69
Скупка аккумуляторов
Україна Київ