Кошик
1 відгук

Куплю трансформаторне масло.

10 грн.

Послуга
Написати
Куплю трансформаторне масло.
Куплю трансформаторне масло.
10 грн.
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380 (93) 809-85-69
Дізнатися партнерські ціни
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380 (93) 809-85-69
Дізнатися партнерські ціни

Купимо відпрацьовані і нові трансформаторні масла в будь-яких обсягах на постійній основі. Самовивіз Київ і Київська обл., надаємо тару для збору і зберігання сировини.

 

Трансформаторні масла ― це мінеральні масла , призначення яких в ізоляції вузлів силового трансформатора, захист від зволоження, а також у відображенні тепла, і без того нагрітих, при роботі трансформатора частин.

Трансформаторні масла володіють низькою в'язкістю і високою чистотою. Їх хімічний склад визначає експлуатаційні властивості. З часом, вони втрачають свої первинні характеристики – з'являються механічні примести, вода, газ та інші речовини. Вода в трансформаторних оліях, знаходяться в стані осаду, у розчиненому стані і у вигляді емульсії. В такому стані волога, не сильно впливає на тангенс кута втрат і електричну міцність, однак знижує його стабільність і способовует сприяє збільшенню окислення трансформаторного масла.

Коли масло діє атмосферний тиск, в ньому може міститися до 10% повітря.

Такий зміст неприпустимо, при заливці в силові трансформатори, вміст у маслі газу повинно бути не більше 0,1% маси.

Рано чи пізно експлуатаційні властивості повністю втрачаються, і тут виникає питання: куди подіти відпрацьоване трансформаторні масло ?

  • Ціна: 10 грн./л
+380
93
809-85-69
Скупка аккумуляторов
Україна Київ